Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze KGP chciałaby zakupić 4 radiotestery TETRA i DMR

KGP chciałaby zakupić 4 radiotestery TETRA i DMR

6 grudnia nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na „Zakup kompletów testerów do pomiaru urządzeń radiokomunikacyjnych” ogłoszonym przez Komendę Główną Policji. Sprzęt ma służyć do pomiaru i strojenia radiotelefonów analogowych, analogowo-cyfrowych DMR oraz cyfrowych systemu TETRA.

Nowe testery będą też służyć do pomiaru parametrów stacji retransmisyjnych pracujących w technologiach: analogowej (FM), TETRA (sprzęt abonencki, w tym także w trybie DMO) oraz DMR. Wymagany zakres częstotliwości nadawczych i odbiorczych zamawianego sprzętu to co najmniej 10MHz do 1GHz. Tester musi mieć też być wyposażony w analizator widma, oscyloskop oraz musi umożliwić zobrazowanie konstelacji dla modulacji cyfrowych. Policja chciałaby zakupić 4 takie urządzenia.

Wpłynęły dwie oferty:

  • DIGIMES Robert Kościsza, ul. Wilgi 36C w Warszawie –  539 970 zł brutto
  • Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej MERATRONIK S.A., ul. Barska 28/30 w Warszawie – kwota 807 372 zł brutto.

Budżet zamawiającego na sfinansowanie zamówienia wynosi 540 216,00 zł brutto.

Mimo otwarcia ofert, na tę chwilę, tj. 11 grudnia nie wyłoniono jeszcze dostawcy radiotesterów. Jeśli umowa na realizację zamówienia zostanie podpisana, poinformujemy o tym w naszym serwisie.

Źródło: przetargi.policja.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń