Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze RADMOR wyróżniony za sprzedaż systemów TETRA

RADMOR wyróżniony za sprzedaż systemów TETRA

Firma Radmor została wyróżniona przez firmę Airbus Defence and Space za najlepszą sprzedaż systemów standardu TETRA w roku 2013. Od wielu lat analogowa łączność radiowa zastępowana jest przez nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Użytkownicy systemów konwencjonalnych zainteresowani są wymianą środków łączności na nowoczesne sieci. Żeby sprostać wymaganiom współczesnego rynku RADMOR współpracuje z producentami cyfrowych systemów – zarówno standardu TETRA jak i DMR.

RADMOR od 2007 roku oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania TETRA firmy Airbus Defence and Space (dawniej Cassidian). W marcu tego roku przedstawiciele RADMOR-a uczestniczyli w corocznym spotkaniu dystrybutorów tej firmy, które odbyło się w Amsterdamie (Holandia).

Na to wydarzenie przybyli przedstawiciele Airbusa z 33 krajów z całego świata. Była to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie oraz wymiany doświadczeń. To również sposobność do wyróżnienia najbardziej aktywnych dystrybutorów. Za najlepszą sprzedaż w 2013 roku nagrodzone dyplomami i statuetkami zostały 3 firmy, w tym RADMOR, jako jedyna z Europy.

O firmie (www.radmor.com)

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A. jest głównym dostawcą urządzeń łączności ultrakrótkofalowej dla Wojska Polskiego oraz dostarcza swoje radiostacje do kilkunastu państw. Aktualna oferta obejmuje kilka odmian radiostacji taktycznych. Firma jest też dostawcą rozwiązań łączności analogowej oraz cyfrowej TETRA i DMR.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń