Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze RADMOR wyróżniony za sprzedaż systemów TETRA

RADMOR wyróżniony za sprzedaż systemów TETRA

Firma Radmor została wyróżniona przez firmę Airbus Defence and Space za najlepszą sprzedaż systemów standardu TETRA w roku 2013. Od wielu lat analogowa łączność radiowa zastępowana jest przez nowoczesne rozwiązania cyfrowe. Użytkownicy systemów konwencjonalnych zainteresowani są wymianą środków łączności na nowoczesne sieci. Żeby sprostać wymaganiom współczesnego rynku RADMOR współpracuje z producentami cyfrowych systemów – zarówno standardu TETRA jak i DMR.

RADMOR od 2007 roku oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania TETRA firmy Airbus Defence and Space (dawniej Cassidian). W marcu tego roku przedstawiciele RADMOR-a uczestniczyli w corocznym spotkaniu dystrybutorów tej firmy, które odbyło się w Amsterdamie (Holandia).

Na to wydarzenie przybyli przedstawiciele Airbusa z 33 krajów z całego świata. Była to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie oraz wymiany doświadczeń. To również sposobność do wyróżnienia najbardziej aktywnych dystrybutorów. Za najlepszą sprzedaż w 2013 roku nagrodzone dyplomami i statuetkami zostały 3 firmy, w tym RADMOR, jako jedyna z Europy.

O firmie (www.radmor.com)

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A. jest głównym dostawcą urządzeń łączności ultrakrótkofalowej dla Wojska Polskiego oraz dostarcza swoje radiostacje do kilkunastu państw. Aktualna oferta obejmuje kilka odmian radiostacji taktycznych. Firma jest też dostawcą rozwiązań łączności analogowej oraz cyfrowej TETRA i DMR.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń