Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic

Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic

„…łączność w wojsku podczas wojennych wypadów jest taką samą bronią jak armata, karabin maszynowy…(…)…bez pracy nad łącznością nie ma i być nie może skoordynowanej pracy w wojsku…”. – tak w rozkazie o łączności z 27 marca 1929 roku pisał sam marszałek Józef Piłsudski

Dlatego już dziś zapraszamy na mającą się odbyć w dniu 19 maja 2011 r. w hotelu Marriott w Warszawie  po raz siódmy Międzynarodową Konferencję i Wystawę „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”, przygotowaną przez miesięcznik „RAPORT-wojsko, technika, obronność” oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A.


Konferencji towarzyszyć będzie Wystawa ilustrująca produkty i usługi z sektora obronnego i przemysłu zbrojeniowego. Uczestnikami konferencji będą: politycy i eksperci wojskowi z Polski, krajów NATO, Izraela, Rosji i Ukrainy. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Tetraforum.pl ubiega się o status partnera medialnego tej imprezy.

Organizowana co roku konferencja gromadzi, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa kraju. Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także często premierowym w skali kraju prezentacjom produktów, konferencja ta stała się jednym z najważniejszych wydarzeń sektora, cennym źródłem specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas konferencji przedstawiciele Straży Granicznej i Policji podzielą się z zebranymi stanem prac nad przygotowaniem piłkarskich mistrzostw Europy –Euro 2012 w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa.

Więcej czytaj na: http://www.nowtechkonf.ztw.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń