Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic

Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic

„…łączność w wojsku podczas wojennych wypadów jest taką samą bronią jak armata, karabin maszynowy…(…)…bez pracy nad łącznością nie ma i być nie może skoordynowanej pracy w wojsku…”. – tak w rozkazie o łączności z 27 marca 1929 roku pisał sam marszałek Józef Piłsudski

Dlatego już dziś zapraszamy na mającą się odbyć w dniu 19 maja 2011 r. w hotelu Marriott w Warszawie  po raz siódmy Międzynarodową Konferencję i Wystawę „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”, przygotowaną przez miesięcznik „RAPORT-wojsko, technika, obronność” oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A.


Konferencji towarzyszyć będzie Wystawa ilustrująca produkty i usługi z sektora obronnego i przemysłu zbrojeniowego. Uczestnikami konferencji będą: politycy i eksperci wojskowi z Polski, krajów NATO, Izraela, Rosji i Ukrainy. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Tetraforum.pl ubiega się o status partnera medialnego tej imprezy.

Organizowana co roku konferencja gromadzi, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa kraju. Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także często premierowym w skali kraju prezentacjom produktów, konferencja ta stała się jednym z najważniejszych wydarzeń sektora, cennym źródłem specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas konferencji przedstawiciele Straży Granicznej i Policji podzielą się z zebranymi stanem prac nad przygotowaniem piłkarskich mistrzostw Europy –Euro 2012 w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa.

Więcej czytaj na: http://www.nowtechkonf.ztw.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń