Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola na TWC 2012 prezentuje samochód dla służb nowej generacji

Motorola na TWC 2012 prezentuje samochód dla służb nowej generacji

Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI) wyróżnia swoje ostatnie innowacje podczas największego branżowego wydarzenia TETRA na świecie, Światowego Kongresu TETRA (TETRA World Congress) w dniach 15-17 maja 2012. Użytkownicy pracujący w terenie potrzebują rozwiązań, które działają natychmiastowo, zapewniając im przy tym bezpieczeństwo. Motorola prezentuje również nową serię radiotelefonów TETRA, które na nowo zdefiniują standardy w bezpieczeństwie użytkownika i łatwości użytkowania, jak również pierwsze w regionie urządzenie LTE dla bezpieczeństwa publicznego.

Motorola-Solutions-na-Swiatowym-Kongresie-TETRA-2012-Dubai.JPG

Poza tymi fascynującymi innowacjami, Motorola pokaże także doskonały pojazd patrolowy – przyszłość ochrony porządku publicznego. W pełni gotowy do użycia radiowóz demonstruje możliwości, jakie dają ostatnie innowacje w technologiach łączności TETRA, TEDS (TETRA Enhanced Data Services) oraz LTE.

Doskonały pojazd patrolowy to rezultat lat symulacji, analiz użyteczności oraz badań terenowych. Zawiera on najnowsze technologie i zintegrowane sterowanie, aby umożliwić uproszczone podejmowanie decyzji i działań funkcjonariuszy na ulicach. Samochód ten ma łatwo dostępne sterowanie z kluczowymi funkcjami przypisanymi do pojedynczych przycisków lub prostych komend głosowych. Na jego stacji roboczej uruchamiane są aplikacje takie, jak automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ANPR) oraz strumieniowanie wideo w czasie rzeczywistym poprzez LTE i TEDS, aby wspierać i chronić funkcjonariuszy na dotychczas niespotykanym poziomie.

Źródło: http://mediacenter.motorolasolutions.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń