Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Jutro konferencja i wystawa LOTNISKO 2011

Jutro konferencja i wystawa LOTNISKO 2011

16 lutego 2011 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się po raz czwarty Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2011, przygotowana przez Zarząd Targów Warszawskich S.A., miesięcznik „RAPORT-wojsko, technika, obronność”, magazyn lotniczy „Skrzydlata Polska”.

 

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca produkty i usługi z zakresu infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej (w tym również prezentacja profesjonalnych systemów łączności w standardzie TETRA).

Do udziału w Konferencji zostali zaproszeni: przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej; przedstawiciele policji i straży granicznej; zarządy lotnisk i linii lotniczych; organizacje zarządzające portami lotniczymi; dostawcy sprzętu do obsługi eksploatacji portów lotniczych; inwestorzy; firmy konsultingowe; firmy dostarczające nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne dla bezpieczeństwa portów lotniczych; dostawcy infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej.

Celem konferencji i wystawy LOTNISKO 2011 jest promocja oraz popularyzacja zagadnień związanych z planami budowy, modernizacji bezpieczeństwa i infrastruktury portów lotniczych, wyposażania lotnisk oraz infrastruktury okołolotniskowej w Polsce.

Czytaj: Program Konferencji LOTNISKO 2011

Źródło: http://www.lotnisko.ztw.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń