Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze IP Connect zaprasza na MSPO 2014

IP Connect zaprasza na MSPO 2014

Firma IP Connect zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas XXII edycji  Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, która będzie miała miejsce w dniach 1–4 września br. przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Na stoisku nr 83 w hali B, IP Connect zaprezentuje szereg innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

System TetraNode został opracowany przez firmę Rohill, która już od ponad 40 lat dostarcza swoje rozwiązania w zakresie infrastruktury TETRA instytucjom z całego świata. Rohill, jak zawsze, dokłada licznych starań, aby być o krok przed konkurencją.

Firma Funkwerk opracowała radiotelefony FT4 oraz serwer obsługujący funkcje bezpieczeństwa — Tetra Security Server. System daje możliwość precyzyjnej lokalizacji wewnętrznej (czyli w miejscach, do których nie dociera sygnał satelitarny) użytkowników radiotelefonów przy użyciu sygnałów niskiej częstotliwości po sieci TETRA, w strefach o wysokim zagrożeniu wybuchem, co stanowi niezwykle zaawansowane rozwiązanie technologiczne na rynku radiokomunikacyjnym.

Radiowa konsola dyspozytorska Salamandra firmy IP Connect pozwala na lepszą i szybszą obsługę, przetwarzanie oraz archiwizowanie zdarzeń w systemie, co umożliwia sprawniejszą koordynację działań różnych służb. Klarowna forma bazy danych, łatwość modyfikowania grup użytkowników radiotelefonów oraz dostęp do statystyk systemowych dają dyspozytorowi pełną kontrolę nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Konsola integruje wiele systemów teleinformatycznych takich jak np. TETRA, DMR, PABX, PSTN, systemy analogowe.

System Depozytowy KEMAS oferuje depozyt z elektromagnetyczną blokadą otwarcia, ponadto pozwala identyfikować deponowane przedmioty za pomocą technologii RFID, czy też np. archiwizować wszystkie zdarzenia w systemie.

Źródło: IP Connect

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń