Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dobra passa TETRY trwa

Dobra passa TETRY trwa

W 2013 roku na świecie dostarczono 600 tys. terminali TETRA — podała firma analityczna IHS. Był to kolejny z rzędu rekordowy rok pod tym względem. Analitycy oceniają, że wzrostowy trend w sprzedaży będzie się utrzymywał i w 2017 roku liczba aktywnych terminali TETRA przekroczy 4 miliony.

Według przewidywań, wartość rynku infrastruktury TETRA w obecnym roku będzie wyższa od poprzedniego o 7–8% i łącznie z rynkiem integracji systemów wyniesie 700 mln dolarów. Wzrośnie również, już piąty raz z rzędu, roczna sprzedaż usług powiązanych z wdrażaniem oraz obsługą infrastruktury TETRA — prognozy mówią o niecałych 200 mln dolarów.

Phil Kidner, dyrektor generalny Stowarzyszenia TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA), skomentował to następująco: “TETRA jest solidnym jak skała fundamentem łączności o znaczeniu krytycznym na całym świecie. Te liczby pokazują, że TETRA pozostaje na niezagrożonej pozycji technologii najchętniej wybieranej przez profesjonalistów.”

“Technologia TETRA po raz kolejny udowodniła swoje znaczenie na światowym rynku PMR [profesjonalnej radiokomunikacji ruchomej — przyp. red.],” powiedział Thomas Lynch, z-ca dyrektora działu Łączności Krytycznej w IHS Technology. “Zarówno jeśli chodzi o zapewnianie niezawodnej i bezpiecznej łączności dla funkcjonariuszy służb bezpieczeńśtwa publicznego, jak i pokazywanie jej efektywności na szeregu rynków pionowych, IHS spodziewa się po technologii TETRA dalszego wzrostu w ciągu 2014 roku oraz kilku nowych i ekscytujących projektów na horyzoncie.”

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń