Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje CCW 2014 przeniesiona z Bangkoku do Singapuru

CCW 2014 przeniesiona z Bangkoku do Singapuru

Zmieniła się data i lokalizacja tegorocznej edycji konferencji i wystawy Critical Communications World (dawniej TETRA World Congress). Wydarzenie to miało się odbyć w dniach 26–28 maja w Bangkoku, lecz przeniesiono je na 20–22 maja do Singapuru. Powodem tej zmiany są obecne protesty antyrządowe w Tajlandii.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu TCCA, kompleks Marina Bay Sands w Singapurze jest w stanie całkowicie sprostać wymaganiom konferencji i wystawy CCW. Pomimo przeniesienia do Singapuru, impreza wciąż pozostaje w regionie Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).

“Ta decyzja nie została podjęta lekkomyślnie. Rozważyliśmy wszelkie możliwości, aby wybrać najlepsze rozwiązanie,” napisano w oświadczeniu. “Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej frekwencji podczas CCW, a to nie byłoby możliwe, gdyby konferencja pozostała w Bangkoku przy obecnych rozruchach i niepewności co do bezpieczeństwa.”

Od kilku miesięcy demonstranci próbują doprowadzić do ustąpienia premier Tajlandii, Yingluck Shinawatry, gdyż postrzegają ją jako reprezentantkę interesów swojego brata, Thaksina Shinawatry, byłego premiera obalonego przez armię w 2006 roku. Na 2 lutego zaplanowano przedterminowe wybory do tajlandzkiego parlamentu, lecz Shinawatra odłożyła je, co spowodowało nasilenie protestów.

“Jasne jest, że musimy trzymać się z dala od Bangkoku,” powiedział Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA. “Przeniesienie tak dużego wydarzenia na tym etapie organizacji nie jest łatwe, lecz jestem pewien, że IIR [IIR Telecoms & Technology, firma organizująca CCW — przyp. red.] wybrała najlepszą z możliwości. CCW pozostanie w regionie ASEAN i w tym samym przedziale czasowym. Pomimo tej niedogodności, pomyślnie podążamy naprzód z procesem marketingowym konferencji i będziemy kontynuować wysiłki w kierunku uczynienia jej kolejnym sukcesem. Czekam z niecierpliwością, aby zobaczyć was i waszych kolegów w Singapurze.”

Więcej na temat Critical Communications World 2014 można przeczytać na oficjalnej stronie.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń