Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje CCW 2014 przeniesiona z Bangkoku do Singapuru

CCW 2014 przeniesiona z Bangkoku do Singapuru

Zmieniła się data i lokalizacja tegorocznej edycji konferencji i wystawy Critical Communications World (dawniej TETRA World Congress). Wydarzenie to miało się odbyć w dniach 26–28 maja w Bangkoku, lecz przeniesiono je na 20–22 maja do Singapuru. Powodem tej zmiany są obecne protesty antyrządowe w Tajlandii.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu TCCA, kompleks Marina Bay Sands w Singapurze jest w stanie całkowicie sprostać wymaganiom konferencji i wystawy CCW. Pomimo przeniesienia do Singapuru, impreza wciąż pozostaje w regionie Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).

“Ta decyzja nie została podjęta lekkomyślnie. Rozważyliśmy wszelkie możliwości, aby wybrać najlepsze rozwiązanie,” napisano w oświadczeniu. “Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej frekwencji podczas CCW, a to nie byłoby możliwe, gdyby konferencja pozostała w Bangkoku przy obecnych rozruchach i niepewności co do bezpieczeństwa.”

Od kilku miesięcy demonstranci próbują doprowadzić do ustąpienia premier Tajlandii, Yingluck Shinawatry, gdyż postrzegają ją jako reprezentantkę interesów swojego brata, Thaksina Shinawatry, byłego premiera obalonego przez armię w 2006 roku. Na 2 lutego zaplanowano przedterminowe wybory do tajlandzkiego parlamentu, lecz Shinawatra odłożyła je, co spowodowało nasilenie protestów.

“Jasne jest, że musimy trzymać się z dala od Bangkoku,” powiedział Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA. “Przeniesienie tak dużego wydarzenia na tym etapie organizacji nie jest łatwe, lecz jestem pewien, że IIR [IIR Telecoms & Technology, firma organizująca CCW — przyp. red.] wybrała najlepszą z możliwości. CCW pozostanie w regionie ASEAN i w tym samym przedziale czasowym. Pomimo tej niedogodności, pomyślnie podążamy naprzód z procesem marketingowym konferencji i będziemy kontynuować wysiłki w kierunku uczynienia jej kolejnym sukcesem. Czekam z niecierpliwością, aby zobaczyć was i waszych kolegów w Singapurze.”

Więcej na temat Critical Communications World 2014 można przeczytać na oficjalnej stronie.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń