Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje ATDI Złotym Sponsorem RadioEXPO 2015

ATDI Złotym Sponsorem RadioEXPO 2015

Firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, została Złotym Sponsorem konferencji i wystawy branży radiokomunikacji profesjonalnej RadioEXPO 2015. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się już 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

ATDI bardzo dynamicznie rozwija się na polskim rynku dostarczając swój flagowy produkt ICS telecom kilku kluczowym klientom w naszym kraju. Ponadto firma zacieśnia współpracę z polskimi uczelniami, czego dowodem jest podpisanie umowy o współpracy z Wojskową Akademią Techniczną. ATDI jest również autorem projektu propagacyjnego GSM-R dla linii kolejowych objętych Narodowym Planem Wdrażania ERTMS w Polsce. Oprogramowanie ATDI jest również wykorzystywane przy planowaniu pokrycia sygnałem LTE w projektach wykluczenia cyfrowego.

„RadioEXPO jest ważnym spotkaniem, łączącym jednocześnie ciekawy i pełny nowości program techniczny z sympatyczną i motywującą do wymiany poglądów atmosferą. Nasza obecność w tym roku jako złotego sponsora podkreśla europejski charakter konferencji i relacje polsko-francuskie w dziedzinie telekomunikacji. Polskie biuro ATDI, na RadioEXPO 2015, po raz pierwszy podzieli się efektami pracy nowego departamentu webaplikacji, specjalnego autorskiego programu odpowiadającemu specyfice i wymogom naszej branży zarówno cywilnej, jak i wojskowej, a który od marca tego roku działa w właśnie Warszawie.” – powiedziała Agnieszka Slosarska, Prezes ATDI Sp. z o.o.


„Po sukcesie pierwszej edycji i bardzo pozytywnym przyjęciu przez branżę ufamy, że w tym roku uczestnicy dopiszą jeszcze liczniej niż rok temu.  Spodziewamy się około 350 gości, wobec 280 w ubiegłym roku. To dla nas zaszczyt, że firma ATDI została głównym sponsorem naszego spotkania. Ze swej strony gwarantujemy bogaty panel prezentacji, ciekawą ekspozycję najnowszych produktów, doskonałą atmosferę oraz smaczną polską kuchnię. Swój udział zapowiedziało również kilku ważnych gości zagranicznych” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca wydarzenia.

Swój udział w tegorocznym RadioEXPO zapowiedziało ponad 300 ekspertów związanych z branżą systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Obecni będą również przedstawicieli władz szczebla centralnego oraz lokalnego a także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

 

Udział w RadioEXPO 2015 jest bezpłatny dla wszystkich końcowych użytkowników systemów łączności radiowej a rejestrację można dokonać poprzez stronę:  http://radioexpo.pl/rejestracja/

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2015-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

 

Źródło: własne

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń