Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje ATDI Złotym Sponsorem RadioEXPO 2015

ATDI Złotym Sponsorem RadioEXPO 2015

Firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, została Złotym Sponsorem konferencji i wystawy branży radiokomunikacji profesjonalnej RadioEXPO 2015. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się już 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

ATDI bardzo dynamicznie rozwija się na polskim rynku dostarczając swój flagowy produkt ICS telecom kilku kluczowym klientom w naszym kraju. Ponadto firma zacieśnia współpracę z polskimi uczelniami, czego dowodem jest podpisanie umowy o współpracy z Wojskową Akademią Techniczną. ATDI jest również autorem projektu propagacyjnego GSM-R dla linii kolejowych objętych Narodowym Planem Wdrażania ERTMS w Polsce. Oprogramowanie ATDI jest również wykorzystywane przy planowaniu pokrycia sygnałem LTE w projektach wykluczenia cyfrowego.

„RadioEXPO jest ważnym spotkaniem, łączącym jednocześnie ciekawy i pełny nowości program techniczny z sympatyczną i motywującą do wymiany poglądów atmosferą. Nasza obecność w tym roku jako złotego sponsora podkreśla europejski charakter konferencji i relacje polsko-francuskie w dziedzinie telekomunikacji. Polskie biuro ATDI, na RadioEXPO 2015, po raz pierwszy podzieli się efektami pracy nowego departamentu webaplikacji, specjalnego autorskiego programu odpowiadającemu specyfice i wymogom naszej branży zarówno cywilnej, jak i wojskowej, a który od marca tego roku działa w właśnie Warszawie.” – powiedziała Agnieszka Slosarska, Prezes ATDI Sp. z o.o.


„Po sukcesie pierwszej edycji i bardzo pozytywnym przyjęciu przez branżę ufamy, że w tym roku uczestnicy dopiszą jeszcze liczniej niż rok temu.  Spodziewamy się około 350 gości, wobec 280 w ubiegłym roku. To dla nas zaszczyt, że firma ATDI została głównym sponsorem naszego spotkania. Ze swej strony gwarantujemy bogaty panel prezentacji, ciekawą ekspozycję najnowszych produktów, doskonałą atmosferę oraz smaczną polską kuchnię. Swój udział zapowiedziało również kilku ważnych gości zagranicznych” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca wydarzenia.

Swój udział w tegorocznym RadioEXPO zapowiedziało ponad 300 ekspertów związanych z branżą systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Obecni będą również przedstawicieli władz szczebla centralnego oraz lokalnego a także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

 

Udział w RadioEXPO 2015 jest bezpłatny dla wszystkich końcowych użytkowników systemów łączności radiowej a rejestrację można dokonać poprzez stronę:  http://radioexpo.pl/rejestracja/

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2015-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

 

Źródło: własne

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń