Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Srebrna Gwiazda Policji dla Radmoru

Srebrna Gwiazda Policji dla Radmoru

Gdyńska firma RADMOR S.A., wchodząca w skład największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym WB Group, na tegorocznych targach EUROPOLTECH w Gdańsku otrzymała statuetkę „SREBRNA GWIAZDA POLICJI”.

Konkurs SUPERNOWOCZESNY jest organizowany przy każdej edycji Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa EUROPOLTECH. Celem konkursu jest promocja produktów o najwyższej użyteczności dla służb policyjnych, charakteryzujących się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi oraz unikalnymi walorami eksploatacyjnymi.

W tym roku RADMOR S.A. zgłosił do udziału o nagrodę „GWIAZDA POLICJI” System Lokalizacji Wewnątrzbudynkowej (SLW). Bazuje on na znacznikach radiowych, pozwalających na lokalizację użytkownika będącego w pomieszczeniu lub poza nim. Informacje odebrane od znacznika przesyłane są za pomocą radiotelefonu z czytnikiem (DMR, TETRA) do jednostki centralnej. Wizualizacja lokalizacji użytkownika odbywa się w specjalnie opracowanej Aplikacji Dyspozytorskiej integrującej mapy terenu i plany budynków na jednym ekranie. System składa się z urządzeń: znacznika pozycji, czytnika pozycji oraz urządzenia nadzorczego.

Radmor-system-lokalizacji-wewnatrzbudynkowej-europoltech-2017

Autonomiczność działania Znaczników pozycji zapewnia, że system nie wprowadza ograniczeń w zakresie miejsca ich montowania. W połączeniu z funkcją regulacji obszaru pokrycia pozwala uzyskać wysoką dokładność lokalizacji użytkowników. SLW umożliwia monitorowanie obecności użytkownika m.in.: w jakim pomieszczeniu przebywa, w jakim odcinku korytarza się znajduje, czy wszedł, opuścił wskazaną strefę, jak przemieszcza się po obiekcie.

Komisja konkursowa doceniła użyteczność i nowoczesność prezentowanego systemu SLW i przyznała firmie RADMOR „Srebrną Gwiazdę Policji”.

Źródło: www.radmor.com


O firmie RADMOR

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A. jest producentem i dostawcą nowoczesnych środków łączności radiowej dla wojska i służb cywilnych. Firma prowadzi działalność na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa, produkuje radiostacje wojskowe oraz dostarcza radiotelefony cywilne. Zaopatruje w sprzęt łączności taktycznej Polskie Siły Zbrojne i armie innych krajów oraz dostarcza radiotelefony cywilne, w tym systemy łączności cyfrowej TETRA i DMR.
RADMOR oferuje:

  • systemy łączności radiowej: dyspozytorskie i trankingowe (DMR, TETRA) dla policji, straży pożarnej i granicznej
  • radiotelefony profesjonalne – noszone, przewoźne, stacjonarne
  • anteny i akcesoria
  • serwis na terenie całego kraju

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń