Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

Media o nas

RadioResource-International-Poland-prepares-for-nationwide-TETRA.jpg„Poland preps for a nationwide TETRA network” – taki tytuł nasi artykuł, który ukazał się w prestiżowym amerykańskim kwartalniku RadioResource International w kwietniu tego roku. Współautorem tekstu jest Robert Mikulski z firmy SRS Polska, natomiast sam artykuł został napisany na przełomie lutego i marca, stąd też brak jest w nim informacji o unieważnieniu postępowania przetargowego OCSŁR.

Aby przeczytać całość wystarczy przejść na (strona 62):

http://digital.olivesoftware.com/Olive/ODE/RadioResource/

Ponadto na stronie internetowej TETRA Association pojawiła się informacja o utworzeniu inicjatywy TETRA Forum Polska w artykule  TETRA Forum Poland has joined TETRA Association.

Portal tetraforum.pl jako pierwszy na świecie podał publicznie informację o uruchomieniu przetargu na budowę systemu TETRA w Kazachstanie i był cytowany jako źródło przez kilka światowych portali branżowych, m.in. tetra-applications.com oraz radioresourcemag.com

Dzięki zamieszczeniu informacji o targach Europoltech 2011, tetraforum.pl zyskało ogromną popularność w wyszukiwarce google.pl będąc na trzecim miejscu w wynikach po wpisaniu hasła europoltech. Dwie pierwsze pozycję są aktualnie zajęte przez organizatora tej imprezy.

PDF icon smallCzytaj sam artykuł Poland Preps for Nationwide TETRA w formacie PDF

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń