Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Forum Energetyczne Rzeczpospolitej 2012

Forum Energetyczne Rzeczpospolitej 2012

Forum-Energetyczne-Rzeczpospolitej-2012-plakat-small.jpg

24 kwietnia br. odbędzie się Forum Energetyczne „Rzeczpospolitej” 2012 będące drugą edycją projektu organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” przy współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet i tygodnikiem Uważam Rze. Dzięki firmie Motorola Solutions, w programie spotkania nie zabraknie silnego akcentu o łączności TETRA. Portal tetraforum.pl ma zaszczyt być Partnerem medialnym tego prestiżowego wydarzenia.

Konferencja będzie okazją do całościowego spojrzenia na możliwości oraz problemy energetyczne kraju. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie strategiczne (np. polityka energetyczna Unii Europejskiej) ekonomiczne, rynkowe, infrastrukturalne (wielkie inwestycje w nowe moce wytwórcze, spójna polityka energetycznych przedsiębiorstw czy chaos) oraz tematy związane z nowoczesnymi technologiami dla elektroenergetyki, gazownictwa czy ciepłownictwa jak również innowacyjne idee biznesowe na czas zmian i dla lepszej obsługi klientów.

Konferencja ma na celu spotkanie przedstawicieli branży i szeroką dyskusję na temat perspektyw rozwoju, innowacji i planowanych inwestycji na polskim rynku energetycznym.

Szczegóły konferencji oraz zgłoszenia na stronie:

http://szkolenia.rp.pl/wydarzenie/info/2027,forum-energetyczne-rzeczpospolitej-2012.html

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń