Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Doroczne spotkanie BDBOS z policyjnymi związkowcami

Doroczne spotkanie BDBOS z policyjnymi związkowcami

Przedstawiciele szefostwa BDBOS już po raz szósty spotkali się z reprezentantami związków zawodowych niemieckich policjantów, aby jak co roku wymienić poglądy i informacje na temat rozwoju sieci łączności TETRA – BOS.

Niemiecka ogólnokrajowa sieć łączności TETRA jest już niemal ukończona i od dłuższego czasu stanowi środek codziennej łączności tamtejszych służb bezpieczeństwa publicznego. Przedmiotem dyskusji pomiędzy przewodniczącymi BDBOS (Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa) a policyjnymi związkowcami był m.in. niedawny szczyt G7, który odbył się w bawarskim zamku Elmau. Sieć BOS odegrała niemałą rolę w zabezpieczaniu tego wydarzenia i sprawdziła się bardzo dobrze mimo dużego obciążenia.

Wolfgang Ladebeck, wiceprzewodniczący związku zawodowego DPolG, podsumował spotkanie stwierdzając, że obecna dostępność i jakość łączności radiowej znacznie przewyższa dawne oczekiwania niemieckich policjantów. Oprócz Ladebecka w rozmowach brali udział także: Anja Drucklauß-Nitschke – wiceprzewodnicząca DPolG, Rolf Krost – prezes BDBOS, Andreas Gegenfurtner – wiceprezes BDBOS, Roland Schulze z BDK (związku zawodowego niemieckich urzędników policji kryminalnej) i Andreas Reckert z BDBOS.

Źródło: www.bdbos.bund.de

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń