Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Doroczne spotkanie BDBOS z policyjnymi związkowcami

Doroczne spotkanie BDBOS z policyjnymi związkowcami

Przedstawiciele szefostwa BDBOS już po raz szósty spotkali się z reprezentantami związków zawodowych niemieckich policjantów, aby jak co roku wymienić poglądy i informacje na temat rozwoju sieci łączności TETRA – BOS.

Niemiecka ogólnokrajowa sieć łączności TETRA jest już niemal ukończona i od dłuższego czasu stanowi środek codziennej łączności tamtejszych służb bezpieczeństwa publicznego. Przedmiotem dyskusji pomiędzy przewodniczącymi BDBOS (Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa) a policyjnymi związkowcami był m.in. niedawny szczyt G7, który odbył się w bawarskim zamku Elmau. Sieć BOS odegrała niemałą rolę w zabezpieczaniu tego wydarzenia i sprawdziła się bardzo dobrze mimo dużego obciążenia.

Wolfgang Ladebeck, wiceprzewodniczący związku zawodowego DPolG, podsumował spotkanie stwierdzając, że obecna dostępność i jakość łączności radiowej znacznie przewyższa dawne oczekiwania niemieckich policjantów. Oprócz Ladebecka w rozmowach brali udział także: Anja Drucklauß-Nitschke – wiceprzewodnicząca DPolG, Rolf Krost – prezes BDBOS, Andreas Gegenfurtner – wiceprezes BDBOS, Roland Schulze z BDK (związku zawodowego niemieckich urzędników policji kryminalnej) i Andreas Reckert z BDBOS.

Źródło: www.bdbos.bund.de

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń