Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Arqiva będzie dostarczać urządzenia łączności dla szkockiego pogotowia ratunkowego

Arqiva będzie dostarczać urządzenia łączności dla szkockiego pogotowia ratunkowego

Szkockie pogotowie ratunkowe (Scottish Ambulance Service) udzieliło firmie Arqiva pięcioletniego, szacunkowo wartego 450 tys. funtów, kontraktu na instalację przewoźnych radiotelefonów TETRA, telefonów komórkowych i wyposażenia pomocniczego we flocie pogotowia liczącej 1400 pojazdów. Oprócz instalowania radiotelefonów w nowych karetkach, Arqiva będzie także demontować je z pojazdów wycofanych z użytku i instalować w innych, zapewniając elastyczność i oszczędność finansową.

Fred Davidson, kierownik ds. zaopatrzenia w Scottish Ambulance, skomentował: „Arqiva została wybrana do tego kontraktu, ponieważ zademonstrowała fachowość oraz ponadprzeciętną zdolność radzenia sobie z logistycznymi wyzwaniami przy minimalnych zakłóceniach w pracy naszej floty pojazdów. Poza posiadaniem doświadczenia nabytego w trakcie długotrwałej współpracy z Airwave i innymi służbami ratunkowymi, to właśnie uczyniło firmę Arqiva najmocniejszym kandydatem w przetargu. Cieszymy się na bliską współpracę, którą nawiążemy z nimi aby wciąż gwarantować szkockim obywatelom najlepsze usługi, jakie możemy dostarczyć.”

Andy Norris, dyrektor ds. administracji w Arqiva, dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani przez Scottish Ambulance do tego obszernego kontraktu. Chętnie udowodnimy, że Arqiva rozumie charakter codziennej pracy służb bezpieczeństwa publicznego i wymagania stawiane łączności wewnątrz pojazdów. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie sprawi, iż sprostamy oczekiwaniom szkockiego pogotowia w sprawny i fachowy sposób przy niskich kosztach operacyjnych.”

 

Źródło: www.arqiva.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń