Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Zonith Android App - alarmy z możliwością odbioru na radiotelefonie TETRA

Zonith Android App – alarmy z możliwością odbioru na radiotelefonie TETRA

ZONITH, duńska firma tworząca aplikacje rozszerzające funkcjonalność urządzeń bezprzewodowej komunikacji mobilnej (DECT, TETRA, DMR, Wi-Fi i GSM), opublikowała swoją aplikację alarmową dla systemu operacyjnego Android. Zonith Android App, korzystając z sieci Wi-Fi umożliwia posiadaczowi smartfonu uruchomienie alarmu przekazywanego do właściwych osób na radiotelefon TETRA/DMR, telefon komórkowy/DECT i/lub komputer.

Alarm, uruchamiany trzysekundowym przytrzymaniem czerwonego przycisku wyświetlanego na ekranie smartfonu lub wyzwalany przez inne źródła (np. czujkę, system zarządzania budynkiem lub przycisk pożarowy), może być także odebrany na innym smartfonie za pomocą tej samej aplikacji. W takim wypadku odbiorca dostaje powiadomienie typu push i naciskając odpowiedni przycisk na ekranie dotykowym może zaakceptować lub odrzucić alarm. Wybranie dowolnej z tych opcji jest rejestrowane w systemie alarmowym Zonith (ACS), przy czym odrzucenie alarmu powoduje jego przekierowanie do następnego urządzenia przenośnego, co gwarantuje, że każdy alarm zostanie przyjęty. Przekierowanie następuje także wtedy, gdy w ustalonym czasie nie zostanie dokonany żaden wybór.

Aplikacja Zonith ma prosty interfejs użytkownika — składa się on z dwóch zakładek: „Powiadomienia” i „Alarmy”. Powiadomienia to informacje niekrytyczne takie, jak wiadomości tekstowe z systemu lub informacja o zaakceptowaniu alarmu na innym urzązeniu przenośnym. W drugiej zakładce mogą się znaleźć osobiste alarmy ratunkowe, pożarowe, techniczne i inne. To pozwala użytkownikowi przeglądać historię alarmów na swoim urządzeniu.

Zonith Android App współpracuje z systemem Android wersji 4.0.0 lub nowszej.

Źródło: www.zonith.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń