Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Zonith Android App - alarmy z możliwością odbioru na radiotelefonie TETRA

Zonith Android App – alarmy z możliwością odbioru na radiotelefonie TETRA

ZONITH, duńska firma tworząca aplikacje rozszerzające funkcjonalność urządzeń bezprzewodowej komunikacji mobilnej (DECT, TETRA, DMR, Wi-Fi i GSM), opublikowała swoją aplikację alarmową dla systemu operacyjnego Android. Zonith Android App, korzystając z sieci Wi-Fi umożliwia posiadaczowi smartfonu uruchomienie alarmu przekazywanego do właściwych osób na radiotelefon TETRA/DMR, telefon komórkowy/DECT i/lub komputer.

Alarm, uruchamiany trzysekundowym przytrzymaniem czerwonego przycisku wyświetlanego na ekranie smartfonu lub wyzwalany przez inne źródła (np. czujkę, system zarządzania budynkiem lub przycisk pożarowy), może być także odebrany na innym smartfonie za pomocą tej samej aplikacji. W takim wypadku odbiorca dostaje powiadomienie typu push i naciskając odpowiedni przycisk na ekranie dotykowym może zaakceptować lub odrzucić alarm. Wybranie dowolnej z tych opcji jest rejestrowane w systemie alarmowym Zonith (ACS), przy czym odrzucenie alarmu powoduje jego przekierowanie do następnego urządzenia przenośnego, co gwarantuje, że każdy alarm zostanie przyjęty. Przekierowanie następuje także wtedy, gdy w ustalonym czasie nie zostanie dokonany żaden wybór.

Aplikacja Zonith ma prosty interfejs użytkownika — składa się on z dwóch zakładek: „Powiadomienia” i „Alarmy”. Powiadomienia to informacje niekrytyczne takie, jak wiadomości tekstowe z systemu lub informacja o zaakceptowaniu alarmu na innym urzązeniu przenośnym. W drugiej zakładce mogą się znaleźć osobiste alarmy ratunkowe, pożarowe, techniczne i inne. To pozwala użytkownikowi przeglądać historię alarmów na swoim urządzeniu.

Zonith Android App współpracuje z systemem Android wersji 4.0.0 lub nowszej.

Źródło: www.zonith.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń