Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sukces Dnia Otwartego Motoroli

Sukces Dnia Otwartego Motoroli

Motorola Solutions to lider w branży telekomunikacyjnej dostarczający produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. W Krakowie znajdują się dwa centra Motorola Solutions. W Centrum Oprogramowania tworzone są systemy komunikacyjne w standardzie TETRA/APCO dla służb bezpieczeństwa publicznego, natomiast Centrum Finansowe dostarcza usługi księgowo-rozliczeniowe innym oddziałom firmy. Oba centra od lat dynamicznie się rozwijają i stanowią ważny punkt na mapie działalności Motorola Solutions na świecie.

26 listopada 2011 Motorola Solutions w Krakowie po raz pierwszy otworzyła swoje podwoje dla osób spoza frmy zapraszając wszystkie zainteresowane osoby do zwiedzenia centrum i dowiedzenia się więcej na temat działalności firmy.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy (Fot. Motorola Solutions)

Dzień Otwarty Motorola Solutions w Krakowie
Wycieczka po Centrum, podczas której można było zobaczyć warunki pracy w Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie
Robert Mrowiec w ShowRoom TETRA Motoroli
Prezentacja aplikacji i systemow,
Jacek Drabik Country Manager Motorola Solutions w Krakowie
Robot w centrum uwagi
PPanel techniczny z udziałem Marcina Szydełko

Podczas Dnia Otwartego odwiedzający mieli możliwość poznania firmy „od wewnątrz”, dzięki możliwości rozmowy z pracownikami i wzięcia udziału w przygotowanych atrakcjach. Program był bardzo bogaty i obejmował szereg zagadnień, z którymi na codzień mają do czynienia pracownicy Motorola Solutions. Zwiedzanie można było zacząć od wycieczki po centrum, podczas której można było zobaczyć, jakie warunki pracy oferowane są zatrudnionym osobom. Goście mieli także możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat procesu rekrutacji, możliwości rozwoju i kultury pracy. Ochotnicy mogli spróbować swoich sił na pokazowym panelu technicznym – rozmowie z inżynierami pod kątem wiedzy technicznej, będącej jednym z etapów procesu rekrutacji do Motorola Solutions. Zwiedzający mieli również unikalną możliwość obejrzenia laboratoriów oraz tzw. Show Room, w którym prezentowano działalność systemu TETRA. Pracownicy firmy omawiali również tworzone w centrum w Krakowie aplikacje radiowe współpracujące z systemami TETRA i APCO 25 oraz oprogramowanie do radiotelefonów, z których korzysta cały świat. Można było także dowiedzieć się więcej o kwestii jakości produkowanego software’u, jak również o nowoczesnym podejściu do produkcji oprogramowania i zarządzaniu projektami przy użyciu metodologii Agile i Scrum. Goście mieli także okazję obejrzeć rezultaty innowacyjnego podejścia wśród inżynierów – produkty nowej generacji takie jak roboty, ale nie tylko.

Z szacunkowych danych wynika, że Centrum Motorola Solutions w Krakowie odwiedziło podczas Dnia Otwartego kilkaset osób, zarówno studentów, jak i absolwentów i profesjonalistów. Ocena wydarzenia była bardzo pozytywna, zatem firma ma nadzieję zorganizować podobne wydarzenie w przyszłym roku. Wszystkie zainteresowane osoby już teraz mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres openday@motorolasolutions.com, dzięki czemu  jako pierwsze otrzymają informację kiedy i w jakiej formie organizowana jest kolejna edycja.

Obejrzyj na naszym kanale YouTube film promujący Krakowski Ośrodek Motorola Solutions:

Źródło: http://www.motorolasolutions.com/PL-PL/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń