Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rok 2014 rekordowy dla Radio Frequency Systems

Rok 2014 rekordowy dla Radio Frequency Systems

Firma Radio Frequency Systems, projektant i producent systemów kablowych w.cz. i antenowych, podała do wiadomości, że ubiegły rok był dla niej rekordowy pod względem wdrożeń systemów kablowych i pokrewnych produktów.

Wyprodukowane przez RFS pasywne i aktywne rozwiązania sieci bezprzewodowych dla wnętrz tuneli i budynków były używane przez operatorów sieci komórkowych oraz integratorów systemów na całym świecie. Do największych sukcesów firma może zaliczyć wdrożenie wykonane w systemie TETRA należącym do Delhi Metro Rail Corporation oraz w monachijskim tunelu drogowym. Większość z pozostałych wdrożeń była wykonywana dla kolejowych sieci radiowych w krajach takich, jak Algieria, Chiny, Francja, Niemcy, Malezja, Norwegia, Singapur, Hiszpania i Stany Zjednoczone.

“Te i inne projekty są znakomitymi przykładami elastyczności, jaką nasze kable, jumpery, splittery, konektory i akcesoria zapewniają operatorom z całego świata w zastosowaniach wewnątrztunelowych i wewnątrzbudynkowych”, powiedział Peter Raabe, dyrektor globalnej linii produktów w dziale linii transmisyjnych i bezprzewodowych rozwiązań wewnętrznych.

“Dzięki rozwiązaniom RFS operatorzy zyskują szeroki wybór opcji w dostarczaniu usług łączności bezprzewodowej niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich klienci i mogą przez cały czas zapewniać jakość usług, jakiej wymagają dzisiejsi użytkownicy niezależnie od tego, czy owi użytkownicy siedzą w biurze, podróżują pociągiem metra jadącym przez tunel czy uczestniczą w wydarzeniu sportowym na stadionie”.

Źródło: radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń