Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rok 2014 rekordowy dla Radio Frequency Systems

Rok 2014 rekordowy dla Radio Frequency Systems

Firma Radio Frequency Systems, projektant i producent systemów kablowych w.cz. i antenowych, podała do wiadomości, że ubiegły rok był dla niej rekordowy pod względem wdrożeń systemów kablowych i pokrewnych produktów.

Wyprodukowane przez RFS pasywne i aktywne rozwiązania sieci bezprzewodowych dla wnętrz tuneli i budynków były używane przez operatorów sieci komórkowych oraz integratorów systemów na całym świecie. Do największych sukcesów firma może zaliczyć wdrożenie wykonane w systemie TETRA należącym do Delhi Metro Rail Corporation oraz w monachijskim tunelu drogowym. Większość z pozostałych wdrożeń była wykonywana dla kolejowych sieci radiowych w krajach takich, jak Algieria, Chiny, Francja, Niemcy, Malezja, Norwegia, Singapur, Hiszpania i Stany Zjednoczone.

“Te i inne projekty są znakomitymi przykładami elastyczności, jaką nasze kable, jumpery, splittery, konektory i akcesoria zapewniają operatorom z całego świata w zastosowaniach wewnątrztunelowych i wewnątrzbudynkowych”, powiedział Peter Raabe, dyrektor globalnej linii produktów w dziale linii transmisyjnych i bezprzewodowych rozwiązań wewnętrznych.

“Dzięki rozwiązaniom RFS operatorzy zyskują szeroki wybór opcji w dostarczaniu usług łączności bezprzewodowej niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich klienci i mogą przez cały czas zapewniać jakość usług, jakiej wymagają dzisiejsi użytkownicy niezależnie od tego, czy owi użytkownicy siedzą w biurze, podróżują pociągiem metra jadącym przez tunel czy uczestniczą w wydarzeniu sportowym na stadionie”.

Źródło: radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń