Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Przygotowania branży PMR do wystawy IWCE2012 w Las Vegas

Przygotowania branży PMR do wystawy IWCE2012 w Las Vegas

IWCE-logo.jpgDo konferencji IWCE 2012 w Las Vegas zostało nieco ponad 2 tygodnie. Cała branża profesjonalnej łączności radiowej przygotowuje się do tego prestiżowego wydarzenia. Żaden z liczących się graczy branży bezpieczeństwa publicznego nie może sobie pozwolić na nieobecność. Nie zabraknie też polskiego akcentu. Firma Aksel z Rybnika będzie prezentować swoją konsolę dyspozytorską ConSEL.

Bez wątpienia atutem każdych targów jest formuła face to face, pozwalająca na bezpośredni kontakt z obecnymi, jak i potencjalnymi klientami. A ponieważ branża TETRA dopiero się rozpędza w USA to nie mogło zabraknąć takich firm jak Sepura, Damm, PowerTrunk. Oczywiście będą też wielcy jak Motorola czy Cassidian Communications. Z pewnością sporą cześć ekspozycji zostanie poświęcona technologii LTE dla bezpieczeństwa publicznego oraz bardzo popularnemu w USA standardowi P25 (PROJECT 25).

Wystawę odwiedzi około 6500 profesjonalistów z branż bezpieczeństwa publicznego, transportu, służb mundurowych oraz przedstawiciele transportu i biznesu.

Rybnicki Aksel zaprezentuję swoją autorską konsolę dyspozytorską ConSEL. ConSEL to system adresowany do szerokiego grona użytkowników – Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej, Pogotowia Ratunkowego, służb publicznych i kryzysowych. System znajduje też zastosowanie w firmach i organizacjach branż logistycznej, transportowej, handlowej i usługowej oraz administracji samorządowej. Aplikację można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, zaś dzięki możliwości integracji ze standardami DMR, TETRA i GSM stanowi zaawansowany i wygodny system integrujący wiele różnych systemów łączności w jedno wygodne narzędzie dla dyspozytora.

Źródła: własne, Aksel na wystawie IWCE 2012 w Las Vegas

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń