Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Phonak: kamuflowana słuchawka nowej generacji

Phonak: kamuflowana słuchawka nowej generacji

Firma Phonak Communications zaprezentowała Profilo Nano – najbardziej zaawansowaną słuchawkę kamuflowaną dostępną obecnie na rynku. Słuchawki te są kompatybilne z wieloma radiotelefonami, łącznie z najnowszymi modelami standardu TETRA. Dla użytkowników, którzy nie chcą afiszować się z radiotelefonami, takich jak np. policjanci prowadzący działania obserwacyjne, największe znaczenie mają dwie rzeczy – pewność komunikacji i dyskrecja.

Profilo-Nano-okablowanie-sluchawki.jpgPhonak Communications, firma, która stworzyła linię słuchawek Phonito, wprowadza na rynek nową słuchawkę, która wychodzi naprzeciw tym potrzebom – Profilo Nano.

Ta kamuflowana słuchawka nowej generacji jest tak mała, że jest całkowicie niewidoczna dla osób stojących obok użytkownika, a dzięki opatentowanej technologii transdukcyjnej jest w stu procentach odporna na zakłócenia elektromagnetyczne, które mogą być emitowane przez pojazdy, systemy alarmowe i inne obwody elektryczne. Jakość dźwięku została poprawiona względem poprzednich akcesoriów Phonak, zapewniając krystalicznie czysty odbiór, który grupa testerów określiła jako „perfekcyjny”.

„Wraz z wprowadzeniem Profilo Nano możemy zaoferować użytkownikom akcesoriów kamuflowanych dyskrecję, jaką zapewnia najmniejsza na rynku słuchawka, zapewniając równocześnie, że w jej użytkowaniu nie przeszkodzą żadne zakłócenia.”, mówi Evert Dijkstra, dyrektor generalny Phonac Communications. „Użytkownicy radiotelefonów, którzy zdecydują się na Profilo Nano mogą być pewni, że nie zostaną zdemaskowani, przynajmniej jeśli chodzi o zauważenie słuchawki. Nie umknie im też z powodu zakłóceń żadna korespondencja.”

Słuchawki Profilo Nano produkowane są w kolorach beżowym i ciemnobrązowym. Dostępne jest do nich różnorodne kamuflowane okablowanie z wtykami do wielu radiotelefonów, łącznie z najnowszymi modelami standardu TETRA. Profilo Nano można również łączyć z modułem Bluetooth firmy Phonak. Noszone na szyi pętle indukcyjne Profilo Nano mają podwójne, szybko wypinające się złącza i są dostępne w kilku długościach i kolorach.

Technologia słuchawek firmy Phonak jest efektem kilkudziesięciu lat badań nad ludzkim słuchem. Temu doświadczeniu zaufały tysiące użytkowników na świecie, którzy pełnią służbę z niewidocznymi słuchawkami Phonak w uchu.

Źródło: phonak-communications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń