Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Phonak: kamuflowana słuchawka nowej generacji

Phonak: kamuflowana słuchawka nowej generacji

Firma Phonak Communications zaprezentowała Profilo Nano – najbardziej zaawansowaną słuchawkę kamuflowaną dostępną obecnie na rynku. Słuchawki te są kompatybilne z wieloma radiotelefonami, łącznie z najnowszymi modelami standardu TETRA. Dla użytkowników, którzy nie chcą afiszować się z radiotelefonami, takich jak np. policjanci prowadzący działania obserwacyjne, największe znaczenie mają dwie rzeczy – pewność komunikacji i dyskrecja.

Profilo-Nano-okablowanie-sluchawki.jpgPhonak Communications, firma, która stworzyła linię słuchawek Phonito, wprowadza na rynek nową słuchawkę, która wychodzi naprzeciw tym potrzebom – Profilo Nano.

Ta kamuflowana słuchawka nowej generacji jest tak mała, że jest całkowicie niewidoczna dla osób stojących obok użytkownika, a dzięki opatentowanej technologii transdukcyjnej jest w stu procentach odporna na zakłócenia elektromagnetyczne, które mogą być emitowane przez pojazdy, systemy alarmowe i inne obwody elektryczne. Jakość dźwięku została poprawiona względem poprzednich akcesoriów Phonak, zapewniając krystalicznie czysty odbiór, który grupa testerów określiła jako „perfekcyjny”.

„Wraz z wprowadzeniem Profilo Nano możemy zaoferować użytkownikom akcesoriów kamuflowanych dyskrecję, jaką zapewnia najmniejsza na rynku słuchawka, zapewniając równocześnie, że w jej użytkowaniu nie przeszkodzą żadne zakłócenia.”, mówi Evert Dijkstra, dyrektor generalny Phonac Communications. „Użytkownicy radiotelefonów, którzy zdecydują się na Profilo Nano mogą być pewni, że nie zostaną zdemaskowani, przynajmniej jeśli chodzi o zauważenie słuchawki. Nie umknie im też z powodu zakłóceń żadna korespondencja.”

Słuchawki Profilo Nano produkowane są w kolorach beżowym i ciemnobrązowym. Dostępne jest do nich różnorodne kamuflowane okablowanie z wtykami do wielu radiotelefonów, łącznie z najnowszymi modelami standardu TETRA. Profilo Nano można również łączyć z modułem Bluetooth firmy Phonak. Noszone na szyi pętle indukcyjne Profilo Nano mają podwójne, szybko wypinające się złącza i są dostępne w kilku długościach i kolorach.

Technologia słuchawek firmy Phonak jest efektem kilkudziesięciu lat badań nad ludzkim słuchem. Temu doświadczeniu zaufały tysiące użytkowników na świecie, którzy pełnią służbę z niewidocznymi słuchawkami Phonak w uchu.

Źródło: phonak-communications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń