Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Mariusz Kosiński nowym przedstawicielem Panorama Antennas na Polskę

Mariusz Kosiński nowym przedstawicielem Panorama Antennas na Polskę

Podczas niedawnych targów EUROPOLTECH 2019 w Warszawie jedną z obecnych firm była brytyjska Panorama Antennas, lider w dziedzinie techniki antenowej. Na stoisku firmy można było zobaczyć wiele ciekawych i unikalnych produktów antenowych. Jej nowym przedstawicielem na Polskę jest Mariusz Kosiński, który ma prawie 20 lat doświadczenia w branży profesjonalnej łączności radiowej. Wcześniej był przedstawicielem Sepury na kraje byłego związku radzieckiego. Wywodzi się z działu PMR Nokia, który został sprzedany do EADS a następnie do Airbus.

Brytyjska firma Panorama Antennas jest światowym liderem w produkcji anten do komunikacji bezprzewodowej. Firma od ponad siedemdziesięciu lat sprzedaje swoje wyroby na rynkach Europy i świata, gdzie zdobyły sobie uznanie i są cenione za jakość jak i profesjonalizm rozwiązań technicznych. Oferta obejmuje anteny panelowe, magnesowe, klejone, masztowe, elewacyjne, kamuflowane. Jedno, dwu i wielopasmowe, kierunkowe i dookólne do samochodów, radiotelefonów, motocykli, laptopów, jachtów, służb specjalnych, stadionów, lotnisk, dworców, centrów handlowych jak i wszelkich obiektów organizacji imprez masowych.

Portfolio produktów firmy obejmują systemy: GPS, GSM, GPRS, LTE, UMTS, TETRA, WIRELESS, UHF, VHF, AM/FM,  DAB, GSM-R, M2M; P25, TETRA 800, MiMo.

anteny-mimo-4g-3g-panorama-antennas

Anteny firmy PA zostały wybrane jako najlepsze dla łączności TETRA na stadionach Południowej Afryki, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę zarówno piłkarzy jak i kibiców. Anteny typu Low Profile są idealnym rozwiązaniem, oprócz zapewnienia  łączności – anteny te są niewidoczne zarówno dla piłkarzy jak i widzów i doskonale harmonizują z obiektami, w których zostały zainstalowane.

Panorama Antennas logo

Kontakt: Mariusz Kosiński
Panorama Antennas
Sales Manager Poland

mail: mkosinski@panorama-antennas.com

www.panorama-antennas.com
Tel. +48 600 835 019

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń