Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dzień Otwarty w Motorola Solutions w Krakowie-26 listopada 2011

Dzień Otwarty w Motorola Solutions w Krakowie-26 listopada 2011

Jak zostać Motorolaninem? Jaka jest kultura pracy w krakowskim ośrodku oprogramowania Motorola Solutions ? Chcesz zobaczyć Show Room prezentujący system TETRA? Z jakich udogodnień mogą korzystać pracownicy, które usprawniają i uprzyjemniają codzienną pracę?  O wszystkim tym dowiesz się podczas Dnia Otwartego w Krakowskim Centrum Oprogramowania Motorola Solutions już 26 listopada 2011 (sobota) w godzinach 10:00 – 16:00, Green Office, ul. Czerwone Maki 82, Kraków.

Motorola-Solutions-w-Krakowie-dzien-otwarty-small.jpg

Motorola Solutions to lider w branży telekomunikacyjnej dostarczający produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. W Krakowie znajdują się dwa centra Motoroli – Centrum Oprogramowania oraz Centrum Finansowe. Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie jest jednym z wielu centrów technologicznych Motorola Solutions na świecie, wspierających działania firmy w rozwoju oprogramowania oraz innowacyjnych projektach sprzętowych. W Centrum w Krakowie tworzone są systemy komunikacyjne w standardzie TETRA/APCO dla służb bezpieczeństwa publicznego. Centrum Finansowe Motorola Solutions w Krakowie jest częścią globalnej sieci centrów finansowych Motoroli dostarczających usługi księgowo-rozliczeniowe innym oddziałom firmy. Oba centra Motorola Solutions w Krakowie od lat dynamicznie rozwijają się i zwiększają zakres swojej odpowiedzialności.

Odwiedź nas podczas Dnia Otwartego i dowiedz się więcej o tym, co robimy i jak pracujemy:

Jak zostać Motorolaninem

Dowiedz się, jak aplikować, przekonaj osobiście, jak wygląda proces rekrutacji podczas pokazowej rozmowy technicznej i sprawdź, jakie są możliwości rozwoju naszej firmie.

Kultura pracy

Motorola Solutions bardzo dba o równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym swoich pracowników. Przekonaj się, że poza pracą lubimy się również bawić, a firma oferuje nam szereg możliwości, aby rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Środowisko naszej codziennej pracy

Siedziba Motorola Solutions w Krakowie znajduje się w nowoczesnym i ekologicznym budynku zlokalizowanym w Krakowskim Parku Technologicznym. Podczas Dnia Otwartego będzie możliwość zwiedzenia naszego open space, kantyny, sal szkoleniowych i zapoznania się z udogodnieniami, które usprawniają i uprzyjemniają naszą codzienną pracę.

Historia Motoroli

Motorola to firma z długoletnią historią. Zobacz archiwalne materiały i pamiątki, dowiedz się, jakie były początki firmy, jak się rozwijaliśmy i zmienialiśmy przez lata i jak wygląda Motorola dzisiaj.

Technologie i Produkty

W Dniu Otwartym nasi pracownicy zaprezentują technologie, w których tworzą oprogramowanie oraz opowiedzą o produktach Motorola Solutions. Z pewnością będzie to unikalna okazja zapoznania się z tym, co robimy. Zapraszamy również na zwiedzenie naszego laboratorium i tzw. Show Room’u prezentującego działanie systemu TETRA.

Innowacyjność

Innowacyjność to jedna z podstawowych wartości i zasad działania Motorola Solutions. Podczas Dnia Otwartego będzisz mógł zobaczyć roboty stworzone przez naszych pracowników, jak steruje się przedmiotami w przestrzeni wirtualnej czy urządzeniami poprzez sieć TETRA oraz wiele innych pomysłów naszych inżynierów wcielonych w życie.

DO ZOBACZENIA !!!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: openday@motorolasolutions.com

Czytaj PDF: PDF ikona mała Dzien-Otwarty-w-Krakowskim-Centrum-Oprogramowania-Motorola-Solutions-w-Krakowie-2011-11-26.pdf

Motorola-Solutions-Krakow-ul-Czerwone-Maki-82.jpg

Wyświetl większą mapę

Źródło: http://www.motorolasolutions.com/PL-PL/About

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń