Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Astrid w Belgii z platformą lokalizacyjną

Astrid w Belgii z platformą lokalizacyjną

TETRA-automatic-vehicle-and-person-location-AVL-APL-small.jpgNiewielka fińska firma Portalify wygrała kontrakt na dostawę ogólnokrajowego systemu lokalizacyjnego osób i pojazdów (Automatic Vehicle & Person Location AVL/AVP) dla belgijskiej narodowej sieci TETRA „ASTRID„.

Rozwiązanie zapewni pełną funkcjonalność i kompatybilność z serwerem CLS (Central Location Server) w całej Belgii.

Operator belgijskiej sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego „ASTRID” chciał znaleźć w pełni skalowalne i dopasowane do swoich potrzeb rozwiązanie. Jednym z obligatoryjnych wymogów była pełna integracja z istniejącą siecią TETRA.

„Wybraliśmy rozwiązanie Portalify dlatego, że zostało zaprojektowane specjalnie dla złożonych środowisk systemów TETRA. Firma ta posiada duże doświadczenie oraz sprawdzone i solidne referencje we wdrażaniu tego typu rozwiązań w systemach ogólnokrajowych„, podsumował Yves Delvaux, COO, Astrid.


Wydajność i niskie obciążenie sieci były jednymi z głównych wymagań Astrid. System Portalify dostarcza informacje w czasie rzeczywistym oraz pełne dane historyczne o lokalizacji. Działa zarówno na zdecentralizowanej, jak oraz scentralizowanej architekturze sieci z ponad 40 000 użytkowników.

Portalify specjalizuje się m.in. w aplikacjach lokalizacyjnych dedykowanych sieciom TETRA. Podobne rozwiązanie funkcjonuje w narodowej sieci TETRA Virve w Finlandii od 2003 roku.

„Cieszymy się, że Astrid przyznała nam ten zaszczytny kontrakt i liczymy na zbudowanie trwałych relacji, bazując na naszej dotychczasowej pięcioletniej współpracy. Aplikacja AVL/APL oparta jest na naszym sprawdzonym systemie DMS (Data Messaging Server) który stanowi platformę do integracji innych aplikacji. Jesteśmy przekonani, że Astrid, podobnie jak inni nasi klienci, odniesie znaczny sukces wykorzystując nasze rozwiązania”, powiedział Kimmo Smolander, CEO, Portalify.

Żródło: http://www.portalify.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń