Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Astrid w Belgii z platformą lokalizacyjną

Astrid w Belgii z platformą lokalizacyjną

TETRA-automatic-vehicle-and-person-location-AVL-APL-small.jpgNiewielka fińska firma Portalify wygrała kontrakt na dostawę ogólnokrajowego systemu lokalizacyjnego osób i pojazdów (Automatic Vehicle & Person Location AVL/AVP) dla belgijskiej narodowej sieci TETRA „ASTRID„.

Rozwiązanie zapewni pełną funkcjonalność i kompatybilność z serwerem CLS (Central Location Server) w całej Belgii.

Operator belgijskiej sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego „ASTRID” chciał znaleźć w pełni skalowalne i dopasowane do swoich potrzeb rozwiązanie. Jednym z obligatoryjnych wymogów była pełna integracja z istniejącą siecią TETRA.

„Wybraliśmy rozwiązanie Portalify dlatego, że zostało zaprojektowane specjalnie dla złożonych środowisk systemów TETRA. Firma ta posiada duże doświadczenie oraz sprawdzone i solidne referencje we wdrażaniu tego typu rozwiązań w systemach ogólnokrajowych„, podsumował Yves Delvaux, COO, Astrid.


Wydajność i niskie obciążenie sieci były jednymi z głównych wymagań Astrid. System Portalify dostarcza informacje w czasie rzeczywistym oraz pełne dane historyczne o lokalizacji. Działa zarówno na zdecentralizowanej, jak oraz scentralizowanej architekturze sieci z ponad 40 000 użytkowników.

Portalify specjalizuje się m.in. w aplikacjach lokalizacyjnych dedykowanych sieciom TETRA. Podobne rozwiązanie funkcjonuje w narodowej sieci TETRA Virve w Finlandii od 2003 roku.

„Cieszymy się, że Astrid przyznała nam ten zaszczytny kontrakt i liczymy na zbudowanie trwałych relacji, bazując na naszej dotychczasowej pięcioletniej współpracy. Aplikacja AVL/APL oparta jest na naszym sprawdzonym systemie DMS (Data Messaging Server) który stanowi platformę do integracji innych aplikacji. Jesteśmy przekonani, że Astrid, podobnie jak inni nasi klienci, odniesie znaczny sukces wykorzystując nasze rozwiązania”, powiedział Kimmo Smolander, CEO, Portalify.

Żródło: http://www.portalify.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń