Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje 5 żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo

5 żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo

W dniach 24-25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się konferencja „Pięć żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo” organizowana  przez Fundację Instytut Mikromakro  pod honorowym patronatem Szefa BBN prof. Stanisława Kozieja oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Tetraforum.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Głównym hasłem jest przedstawienie dobrych praktyk działania systemów inteligentnych w zarządzaniu kryzysowym i działaniach militarnych. Debatujemy o ich efektywnym wykorzystaniu dziś i w przyszłości (www.5zywiolow.pl).

Na konferencji dowiedzą się Państwo o roli natowskiego systemu AGS, o planach budowy polskiego satelity obserwacyjnego, o stanie bezpieczeństwa w mieście oraz o zastosowaniu systemu komunikacji zintegrowanej w centrach zarządzania kryzysowego w tym łączności specjalnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli administracji samorządowej, rządowej i państwowej; Sił Zbrojnych RP; MSW; MAiC; Policji; Straży Granicznej; przemysłu obronnego; poszczególnych służb; pełnomocników ds. bezpieczeństwa; specjalistów ds. zarządzania kryzysowego; ochrony infrastruktury krytycznej i bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Rejestracja poprzez stronę internetową na www.5zywiolow.pl.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń