Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje 5 żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo

5 żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo

W dniach 24-25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się konferencja „Pięć żywiołów. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo” organizowana  przez Fundację Instytut Mikromakro  pod honorowym patronatem Szefa BBN prof. Stanisława Kozieja oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Tetraforum.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Głównym hasłem jest przedstawienie dobrych praktyk działania systemów inteligentnych w zarządzaniu kryzysowym i działaniach militarnych. Debatujemy o ich efektywnym wykorzystaniu dziś i w przyszłości (www.5zywiolow.pl).

Na konferencji dowiedzą się Państwo o roli natowskiego systemu AGS, o planach budowy polskiego satelity obserwacyjnego, o stanie bezpieczeństwa w mieście oraz o zastosowaniu systemu komunikacji zintegrowanej w centrach zarządzania kryzysowego w tym łączności specjalnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli administracji samorządowej, rządowej i państwowej; Sił Zbrojnych RP; MSW; MAiC; Policji; Straży Granicznej; przemysłu obronnego; poszczególnych służb; pełnomocników ds. bezpieczeństwa; specjalistów ds. zarządzania kryzysowego; ochrony infrastruktury krytycznej i bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Rejestracja poprzez stronę internetową na www.5zywiolow.pl.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń