| 2013-06-11 | TETRA na Okęciu. Rohill połączył siły z Huawei. Aksel na KKRRiT 2013. Nowe radiotelefony dla łódzkiej Policji.

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


11 czerwca 2013

AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

wtorek, 11 czerwca 2013 11:15 AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

Firma Aksel, jest bursztynowym sponsorem trwającej właśnie we Wrocławiu Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2013. Jest to już trzynaste spotkanie specjalistów ze środowisk akademickich, przemysłowych, operatorskich, usługowych oraz z administracji państwowej, które w swej działalności zajmują się zagadnieniami związanymi z radiokomunikacją, radiofonią, telewizją, zarządzaniem widmem elektromagnetycznym, świadczeniem szeroko rozumianych usług multimedialnych i związanych z tym aspektów prawnych i gospodarczych.


Rohill połączył siły z Huawei

wtorek, 11 czerwca 2013 09:15 Rohill połączył siły z Huawei

Rohill połączył siły z Huawei aby zaprezentować innowacyjne rozwiązanie LTEtraNODE podczas paryskiej konferencji Critical Communications World 2013. Firma Rohill, która specjalizuje się w rozwoju produkcji, sprzedaży oraz wsparciu profesjonalnej infrastruktury TETRA oraz Huawei, lider w dziedzinie LTE i wiodący dostawca technologii informatyczno-telekomunikacyjnych, zaprezentowały podczas konferencji Critical Communications World 2013 LTEtraNode – zintegrowane rozwiązanie telekomunikacyjne wykorzystujące technologie TETRA oraz LTE.


3T Communications zmienia nazwę na Sepura Systems

poniedziałek, 10 czerwca 2013 12:57 3T Communications zmienia nazwę na Sepura Systems

Podczas konferencji Critical Communications World, która odbyła się w zeszłym miesiącu w Paryżu, firma Sepura ogłosiła rebranding należącego do niej przedsiębiorstwa 3T Communications, austriackiego dostawcy infrastruktury TETRA. To posunięcie, będące następstwem przejęcia 3T Communication w 2012 roku, ma odzwierciedlać rozwój firmy Sepura, która z producenta radiotelefonów TETRA stała się dostawcą kompleksowych rozwiązań łączności TETRA. Austriackie przedsiębiorstwo zostało włączone do firmy Sepura pod nazwą Sepura Systems.


Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

poniedziałek, 10 czerwca 2013 11:47 Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

Cała branża radiokomunikacyjna czeka na wyniki przetargu na modernizację systemu TETRA w Łodzi a tymczasem łódzcy policjanci ogłosili przetarg na zakup radiotelefonów DMR, TETRA oraz telefaksów. Przypominamy, że 15 kwietnia informowaliśmy o wpłynięciu trzech ofert od firm gotowych do wykonania modernizacji.

Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

piątek, 07 czerwca 2013 08:00 Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Firma Thales, wraz ze swoim partnerem przemysłowym, kazachstańskim przedsiębiorstwem AGAT LLP, ogłosiła uruchomienie jednej z największych w centralnej Azji sieci TETRA. Została ona wdrożona na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu i będzie służyć tamtejszym siłom bezpieczeństwa.

Spółka SRS Polska podpisała umowę na dostawę TETRY dla Okęcia

czwartek, 06 czerwca 2013 09:35 Spółka SRS Polska podpisała umowę na dostawę TETRY dla Okęcia

W dniu wczorajszym, tj. 5 czerwca 2013 r. została podpisana umowa pomiędzy LS Airport Services S.A. i SRS Polska Sp. z o.o., dotycząca budowy systemu TETRA na Lotnisku Okęcie w Warszawie. Wykonawcą systemu jest firma SRS Polska Sp. z o.o. z Gdańska. System składać się będzie ze stacji bazowej DAMM TetraFlex typu indoor BS414, obsługującej cztery nośne, wraz z 11 stanowiskami dyspozytorskimi i systemem rejestracji rozmów.


Pozostałe artykuły:


Polub nas na: FaceBook'u

Zostań naszym fanem na Facebook'u

Powered by AcyMailing