| 2013-04-15 | Trzy oferty na modernizację systemu TETRA w Łodzi. W Będzinie powtórka przetargu...

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


14 kwietnia 2013

Trzy oferty na modernizację systemu TETRA w Łodzi

poniedziałek, 15 kwietnia 2013 13:35 Trzy oferty na modernizację systemu TETRA w Łodzi

Dziś o godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na modernizację systemu TETRA dla łódzkiej Policji, który ma na celu zwiększenie pojemności i niezawodności dotychczasowego systemu. W postępowaniu wpłynęły trzy oferty ze znaczną rozpiętością cenową. Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w wysokości 4 933 000,00 zł.


Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach Europoltech 2013

czwartek, 11 kwietnia 2013 14:48 Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach na Europoltech 2013

Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach EUROPOLTECH 2013, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2013 w warszawskiej hali EXPO XXI.  Swoje produkty zaprezentuje na Stoisku nr I.14. Wśród nowości firmy m.in. uniwersalny integrator łączności radiowej i stacjonarnej NEX-RDS zgłoszony do konkursu o nagrodę Złota Gwiazda Policji.


W Będzinie powtórka przetargu na system TETRA

czwartek, 11 kwietnia 2013 11:22 W Będzinie powtórka przetargu na system TETRA

Spółka Tauron Dystrybucja ponownie ogłosiła przetarg na budowę systemu radiowego TETRA na obszarze oddziału Będzin. Za pierwszym razem postępowanie zostało anulowane, bez podania przyczyny. Można się jedynie domyślać, iż chodzi o przekroczenie dostępnego budżetu na realizację zamówienia.


Powstanie system dyspozytorski w MPK Wrocław w oparciu o TETRĘ

środa, 10 kwietnia 2013 23:07 Powstanie system dyspozytorski w MPK Wrocław w oparciu o TETRĘ

Firma WASKO S.A. poinformowała o zawarciu umowy z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym we Wrocławiu na dostarczenie, montaż i wdrożenia zintegrowanego systemu zarządzania flotą pojazdów i zapleczem technicznym. "Układem nerwowym" nowego systemu będzie łączność TETRA, która została niedawno zmodernizowana przez rybnicką spółkę Aksel.

Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

poniedziałek, 08 kwietnia 2013 11:57 Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Firma Sepura otrzymała kontrakt na dostawę radiotelefonów przewoźnych dla policji z RPA (SAPS) w prowincji Gauteng. Kontrakt ten, zdobyty przez Altara, jednego z partnerów firmy Sepura na obszarze RPA oraz Verstay, zakłada dostarczenie około 2 tysięcy radiotelefonów SRG3900 w przeciągu kolejnych dwóch lat.


TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

piątek, 05 kwietnia 2013 13:49 TELTRONIC otrzymał Nagrodę TETRA w kategorii transportu

Podczas gali zorganizowanej przez Stowarzyszenie TCCA, która 21 marca br. odbyła się w Londyńskim Muzeum Transportu, firma TELTRONIC otrzymała Nagrodę TETRA w kategorii “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”. Przyznał ją międzynarodowy panel sędziowski utworzony przez profesjonalistów z branży łączności radiowej.


Pozostałe wiadomości:

Powered by AcyMailing