| 2013-03-01 | W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA. Oferta w Tauron Dystrybucja.

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


1 marca 2013

W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

piątek, 01 marca 2013 08:11 W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi pojawiło się ogłoszenie o przetargu na modernizację systemu TETRA. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. O przygotowaniach do tego przedsięwzięcia pisaliśmy już wcześniej w artykule 5 mln zł na modernizację system TETRA łódzkiej Policji. Kwota, jaką łódzcy policjanci zamierzają przeznaczyć na projekt to 4 933 000,00 PLN brutto.

Selex ES dostarczy system TETRA dla australijskiej kopalni rudy żelaza

piątek, 01 marca 2013 01:39 Selex ES dostarczy system TETRA dla australijskiej kopalni rudy żelaza

Firma Selex ES, należąca do grupy Finmeccanica, dostarczy system łączności radiowej TETRA dla Ansaldo STS, głównego kontrahenta odpowiedzialnego za systemy sygnalizacji i komunikacji w powstającej w Australii kopalni rudy żelaza Roy Hill.

Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

czwartek, 28 lutego 2013 07:24 Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

Firma Sepura rozszerzyła współpracę z National Wireless, australijskim dostawcą rozwiązań łączności radiowej. To posunięcie, podobnie jak przejęcie w 2012 roku austriackiego przedsiębiorstwa produkującego infrastrukturę TETRA, 3T Communications, utwierdza status firmy Sepura jako dostawcy kompletnych rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym.

Cassidian i Telum będą rozwijać urządzenia LTE dla bezpieczeństwa publicznego

poniedziałek, 25 lutego 2013 14:41 Cassidian i Telum będą rozwijać urządzenia LTE dla bezpieczeństwa publicznego

Paryż, 25 lutego 2013 roku - Firma Cassidian podpisała porozumienie z rosyjskim przedsiębiorstwem Telum, wywodzącym się z Instytutu Problemów Transmisji Informacji im. A. D. Kharkevicha. Dotyczy ono współpracy nad rozwijaniem różnego rodzaju wyposażenia LTE (Long-Term Evolution) dla celów zapewniania bezpieczeństwa publicznego oraz usuwania skutków katastrof. Projekt ten jest finansowany ze środków rosyjskiego kompleksu technologicznego Skolkovo, firmy Cassidian oraz EADS Innovation Nursery, programu innowacji prowadzonego przez koncern EADS.


Lista nominowanych do Nagród TETRA 2013

piątek, 22 lutego 2013 16:54 Lista nominowanych do Nagród TETRA 2013

21 marca w Londyńskim Muzeum Transportu odbędzie się uroczystość wręczenia Nagród TETRA 2013. Będzie to druga edycja tego dorocznego wydarzenia, powołanego do życia w zeszłym roku przez Stowarzyszenie TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) oraz magazyn TETRA Today. Międzynarodowy panel sędziowski, złożony z członków TCCA i innych ekspertów w dziedzinie radiokomunikacji profesjonalnej, po raz kolejny nagrodzi najlepsze produkty, rozwiązania i wdrożenia w branży. Lokalizacja tegorocznej gali nie jest przypadkowa, bowiem do sześciu kategorii Nagród TETRA dołączyła kolejna - “Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”.

Wpłynęła oferta na system TETRA dla Tauron Dystrybucja w Będzinie

piątek, 22 lutego 2013 12:24 Wpłynęła oferta na system TETRA dla Tauron Dystrybucja w Będzinie

Dziś o godzinie 9:30 minął termin składania ofert w przetarg na: "Budowę radiowego, cyfrowego systemu łączności dyspozytorskiej TETRA na obszarze Oddziału Będzin." Zakres projektu obejmuje dostawę i wdrożenie 13 stacji bazowych TETRA wraz z instalacją antenową, wybudowanie 4 masztów telekomunikacyjnych, dostawę radiotelefonów oraz integrację dostarczonej infrastruktury z istniejącym systemem SCADA.


Pozostałe wiadomości:

Powered by AcyMailing