| 2013-02-13 | Podpisano umowę na wdrożenie TETRY na lotnisku w Łodzi. Przetarg w Tauron Dystrybucja.

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


13 lutego 2013

Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

środa, 13 lutego 2013 09:21Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

Spółka SRS Polska poinformowała o podpisaniu umowy na dostawę i wdrożeniu systemu łączności TETRA na lotnisku w Łodzi.  Do sygnowania umowy doszło 6 lutego br. w siedzibie Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Przetarg na dostawę systemu wewnętrznej łączności trankingowej został ogłoszony w ubiegłym roku, a spółka SRS Polska złożyła najkorzystniejszą ofertę w tym postępowaniu.


Hytera rozbudowała system TETRA w Macedonii

wtorek, 12 lutego 2013 10:16 Hytera rozbudowała system TETRA w Macedonii

Niemiecki oddział firmy Hytera, Hytera Mobilfunk GmbH, wygrał kontrakt na rozbudowę istniejącego w Macedonii systemu TETRA o 26 stacji bazowych. System używany jest przez służby bezpieczeństwa publicznego tego kraju.


Ponad 2 miliony użytkowików zaufało radiotelefonom TETRA Motorola

poniedziałek, 11 lutego 2013 12:00 Ponad 2 miliony użytkowików zaufało radiotelefonom TETRA Motorola

Basingstoke, Wielka Brytania - 8 lutego 2013 roku - Motorola Solutions Inc. podała do wiadomości, że osiągnęła liczbę 2 milionów dostarczonych radiotelefonów TETRA. Sprzedanie pierwszego miliona sztuk zajęło firmie Motorola osiem lat, natomiast podwojenie tego wyniku - niecałe cztery.


Nowy przetarg na system TETRA dla Tauron Dystrybucja w Będzinie

poniedziałek, 11 lutego 2013 10:16 Nowy przetarg na system TETRA dla Tauron Dystrybucja w Będzinie

Spółka energetyczna Tauron Dystrybucja S.A. ogłosiła przetarg na budowę radiowego, cyfrowego systemu łączności dyspozytorskiej TETRA na obszarze oddziału Będzin.  Zwycięzca będzie odpowiedzialny za wybudowanie systemu w formule „zaprojektuj i wybuduj” z przeniesieniem odpowiedzialności za funkcjonowanie wszystkich elementów systemu.

Łączność TETRA jako część systemu ITS Poznań

piątek, 08 lutego 2013 07:15 Łączność TETRA jako część systemu ITS Poznań

"Wpłynęło sześć ofert w przetargu na budowę Inteligentnego Systemu Transportu Miejskiego w Poznaniu" - donosi serwis RadioTech.pl. Jednym z elementów składowych planowanego projektu ITS (ang. Intelligent Transport Systems) będzie niezależny system TETRA, który umożliwi komunikację głosową z prowadzącymi pojazdy komunikacji miejskiej oraz wąskopasmową transmisje pakietową, przesyłanie krótkich wiadomości tekstowych (SDS) i wiadomości statusowych, czy pozycjonowanie autobusów na mapie cyfrowej.


Sepura na IWCE 2013

środa, 06 lutego 2013 14:25 Sepura na IWCE 2013

Firma Sepura podała do wiadomości, że weźmie udział w tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Komunikacji Bezprzewodowej (IWCE), która odbędzie się w dniach 13-14 marca w Las Vegas i przyciągnie ponad 7500 profesjonalistów z obydwu Ameryk.

 

Powered by AcyMailing