| 2012-09-28 | Czy Minister Dmowski zbuduje system TETRA w Polsce? - relacja z konferencji

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


28 września 2012

Czy Minister Dmowski zbuduje system TETRA w Polsce?

piątek, 28 września 2012 11:06

Czy Minister Dmowski zbuduje system TETRA w Polsce?Wygląda na to, że to Minister Roman Dmowski przejdzie do historii jako ten, który wybuduje tak potrzebny jednolity system łączności dla służb w Polsce. Na zakończonej wczoraj w Warszawie w Instytucie Łączności VII konferencji TETRA Forum Dmowski poinformował, że po wielu latach przygotowań do budowy ogólnopolskiej sieci TETRA, MSW wkrótce powinno rozpocząć realizację tego projektu.

Firma Creowave opracowała diplekser TETRA/LTE

piątek, 28 września 2012 11:05

Firma Creowave opracowała diplekser TETRA/LTEZespół badań i rozwoju (R&D) firmy Creowave opracował specjalny diplekser (Dual Multiplexer) umożliwiający przyłączenie do jednej anteny sprzętu radiowego TETRA i LTE. Został on zaprojektowany tak, aby sprostać ważnym potrzebom klienta i wymagał znacznej pracy od zespołu R&D, co zaowocowało jego ponadprzeciętnymi właściwościami.

Systemy do zarządzania kryzysowego - 31.10.2012

piątek, 28 września 2012 08:12

Systemy do zarządzania kryzysowego - 31.10.2012W imieniu firmy MultiTrain zapraszamy do udziału w VI już edycję konferencji "Systemy do zarządzania kryzysowego", poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom dedykowanym instytucjom i służbom odpowiedzialnym za utrzymanie bezpieczeństwa i zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. Konferencja odbędzie się 31 października 2012 w Warszawie. Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem ze słuchaczami podzielą się niezależni eksperci.

 Koncepcja i realizacja: TETRAforum.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. 2010- 2012

 

Forum Energetyczne „Rzeczpospolitej” 2012
Powered by AcyMailing